Кошик
256 відгуків

Добрива для Рослин Kriss Grow

Ласкаво просимо на сайт kriss-grow.com.ua!

Любиш вирощувати рослини та досягати максимального результату? Тоді ти зайшов на адресу. Компанія Kriss Grow успішно працює на ринку України понад 8 років. За цей час ми отримали величезну кількість позитивних відгуків та відгуків, частину яких можна знайти тут, на сайті.

Асортимент нашого магазину дозволяє підібрати вдалі комбінації добрив під усі потреби розтишок та представлений провідними світовими виробниками. Не вистачає сірки чи магнію – Sensi Cal-Mag Xtra допоможе повернути листю колишню зелень. Для видалення з урожаю гіркоти та надлишків добрив можна використовувати класику - Ripen від GHE, або спробувати в роботі відмінний фінішний стимулятор Overdrive від канадського виробника Advanced Nutrients - від цього врожай тільки виграє в смаку та об'ємі. Хочеш солодшого врожаю? Навіть для такого незвичайного побажання адванседи знайшли рішення у вигляді добавки Candy Bud. І так, вона реально працює, роблячи плоди смачнішими та солодкими ;) Ми пропонуємо професійні добрива: Базові добрива; Стимулятори для веги, кольорів; Фінішні стимулятори; Кошти для очищення субстрату від солей; pH коректори та інше. Використовуючи лінійки добрив від GHE та Advanced Nutrients, не може бути сумнівів: все вийде, навіть якщо немає досвіду вирощування чи умови не ідеальні. Просто дотримуйся цієї таблиці – і результат не змусить чекати.

 Чому ми: Оригінальні добрива від виробників зі світовим ім'ям; Прискорена обробка заморень; Понад 4 роки над ринком; Понад 3000 задоволених клієнтів. Наш покупець може бути впевнений на 100% – ми зробили все, щоб його побажання були враховані та замовлення виконане у максимально короткі терміни. Приєднуйся до постійних клієнтів магазину Kriss Grow!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner